Науково-практичний семінар «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи» — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО – знижка на навчання 25%
Можливість помісячної оплати за навчання
Якісна вища освіта – це реальність!

Науково-практичний семінар «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи»

0

23 березня 2017 року у Кропивницькому інституті державного та муніципального управління кафедрою соціальної роботи був проведений науково-практичний семінар на тему: «Соціальна робота на Кіровоградщині: досвід, сучасність та перспективи».

 

 

З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор інституту, доктор юридичних наук, доцент Литвин Іван Іванович, який побажав присутнім плідної дискусії. Завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат філософських наук Косенко Володимир Дмитрович представив учасників семінару та запропонував такі напрями для подальшої дискусії:

– соціальна політика України в період кризи: проблеми, досягнення, потенційні можливості:

– здобутки в сфері соціальної політики Кіровоградської області;

– соціальні служби регіону: відкритість, клієнтоорієнтованість, ефективність;

– інноваційний інструментарій соціальної роботи.

Студентка 2-го курсу групи ДСР-115 Гуць Аліна виступила з доповіддю про підсумки презентації своєї наукової роботи «Специфіка коментарів на сторінках ВК» у рамках проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики, який відбувся у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Доповідь студентки групи КСР-215 Панченко Віти «Модернізація системи надання соціальних послуг в Україні» викликала жваві дискусії та обговорення.

Завершив роботу науково-практичного семінару виступ студентки групи ДСР-115 Котової Анастасії «Волонтерство як дієвий метод соціальної підтримки», у якому були представлені результати волонтерської діяльності студентів КІДМУ та їх участь у різноманітних благодійних проектах.