Заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Корисна інформація для вступника
Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам АТО знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету

27 грудня 2014 року в Кіровоградському інституті державного та муніципального управління Класичного приватного університету  відбулися заходи, присвячені новорічним та різдвяним святам.

Для дітей віком до 14 років зусиллями студентів та викладачів була створена справжня казкова атмосфера. Дід Мороз, Снігуронька, Баба Яга та багато інших героїв розважали малюків цікавими іграми та хороводами. Наприкінці свята на дітей чекали солодкі подарунки від Діда Мороза та народного депутата України Станіслава Березкіна. 

Для перегляду дорослої публіки запропоновано відому виставу «Вечори на хуторі близь Диканьки». Добре знайомий мюзикл був представлений у сучасній обробці з вишуканими французькими та запальними бразильськими нотками. Яскраві акценти в заході розставив завідувач кафедри гуманітарних та економічних дисциплін Ігнатьєв В. А. Постановкою цих феєричних заходів займалася  художній керівник  Заплєтіна Т. Г.

IMG 4099 IMG 4095IMG 4077IMG 4032IMG 3920IMG 3988IMG 3971IMG 3967IMGP5847IMGP5605IMGP5722IMGP5800IMG 3817