Всеукраїнський тиждень права — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Всеукраїнський тиждень права

top

У рамках проведення заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права 05 грудня 2016 року в ПВНЗ КІДМУ КПУ відбулася зустріч студентів з регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Жученею Віктором Семеновичем.

  

Тема зустрічі - права людини, використання кращих міжнародних практик та експертного досвіду з метою підвищення свідомості представників суспільства.

У ході зустрічі Жученя В. С. навів приклади країн, що пройшли шлях, яким зараз іде Україна в процесі творення нової Конституції, зазначив, що найбільші інвестиції в цих країнах були саме в консультації з громадянами щодо положень основного закону, оскільки такий процес участі дає потенціал для розвитку, зміцнення почуття причетності до процесів нормотворення в країні, національної єдності та ідентичності, підвищення легітимності процесу розробки конституції, створення фундаментальних основ для розвитку демократичних принципів і процесів всередині країни, розбудови громадянського суспільства.

Крім того, студенти інституту отримали можливість стати безпосереніми учасниками проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», який реалізується Міжнародним Центром Перспективних Досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».