Новини — Кропивницький інститут державного та муніципального управління

Семінар "Я маю право голосу!"

0

 13.02.19 року Юридична клініка «Кропивницького інституту державного та муніципального управління» під керівництвом керівника клініки Гордуз Олени Анатоліївни прийняли участь у заході ініційованого Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області – «Я маю право голосу!»
Ціль обговорення: поширення інформації щодо прав виборця та його обов’язків на усіх етапах Президентських виборів України.

latest Nike releaseNike Dunk Low Disrupt Pale Ivory - Grailify

Докладніше

Міські обговорення на тему «Статеві злочини: нова редакція»

0

07.02.2019 року керівник юридичної клініки Гордуз О.А та викладач – куратор Кричун Ю.А., брали участь у міських обговореннях на тему «Статеві злочини: нова редакція».
Метою заходу було з’ясування та обговорення проблемних аспектів змін у Кримінальному кодексі України, які набули чинності 11 січня 2019 року, стосовно злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи. Разом з фахівцями-юристами розвіяли міфи про "розписку на статевий акт", обговорювали посилення відповідальності за зґвалтування у шлюбі, та , які саме дії слід віднести до сексуального насильства та багато іншого!

MysneakersNike Dunk Low Disrupt Pale Ivory - Grailify

Докладніше

«Булінг серед школярів – нове «Колесо Сансари»

0

   10 грудня 2018 року ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління» традиційно долучився до проведення публічних лекцій приурочених Всеукраїнському тижневі права у школах м. Кропивницького та області.
   Юридичною клінікою інституту було підготовлено лекцію на тему «Булінг серед школярів – нове «Колесо Сансари». Юридична відповідальність» та презентацію до неї. Основною метою цих заходів є правове виховання дітей, адже від того, як сьогодні ми виховуємо та переймаємося їх проблемами, залежить як ми житимемо завтра, бо, як кажуть, виховати – це не тільки вигодувати, але й посіяти правильні речі в серцях та головах дітей.

best Running shoes brandAir Jordan 1 High OG "University Blue" 2021 Release Info - Pochta

Докладніше

Участь у черговому З’їзд Асоціації юридичних клінік України

0

30-го листопада 2018 р. юридична клініка Кропивницького інституту державного та муніципального управління на чолі з керівником Гордуз О.А. прийняла участь у черговому З’їзді Асоціації юридичних клінік України, який відбувся на юридичному факультеті ТНЕУ.

buy footwearNike Off-White

Докладніше

Круглий стіл на тему «Права людини»

0

    14 листопада 2018 року Юридичною клінікою проведено студентський круглий стіл на тему «Права людини».
Учасники круглого столу обговорили широкий комплекс питань історії, сучасності та новітніх тенденцій у сфері забезпечення прав людини в Україні та світі.

Предметом особливої уваги викладачів і студентів стали проблеми гарантування права на освіту, захист прав студентів, забезпечення свободи слова, совісті та віросповідання, охорони права інтелектуальної власності, реалізації права на соціальний захист.

Sportswear free shippingNike Running

Докладніше