Перший тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2014–2015 н. р. — Кропивницький інститут державного та муніципального управління

Перший тур всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2014–2015 н. р.

    З 10 грудня 2014 року по 20 січня 2015 року у ПВНЗ «Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету» був проведений перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2014–2015 н.р. за галузями знань: «Юридичні науки», «Політичні науки».

   Відповідно до наказу директора Інституту для об’єктивності визначення переможців була створена конкурсна комісія із досвідчених фахівців, якірозглянувши подані роботи, а також врахувавши актуальність, новизну та практичне значення наукових досліджень та визначили найкращі роботи. За результатами конкурсу було оголошено переможців:

­          Москальова В. Г.(наукова робота «Логічна сутність кримінально-правової кваліфікації злочину»);

­          Михалкович М. І.(наукова робота «Політичне маніпулювання як спосіб досягнення влади»).

     Вищезазначені роботи відправлені на розгляд галузевої конкурсної комісії для участі в другому турі Конкурсу, який відбудеться в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

    Відділ організації науково-дослідної роботи висловлює вдячність усім, хто брав активну участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Вітаємо переможців інститутського туру Конкурсу!

Бажаємо нашим студентам успіху та чекаємо нових перемог!